Aktualitások

Rendelkezzen adója 1%-áról!

2021. április 30.
Rendelkezzen adója 1%-áról!

Tisztelt Adófizetők! Kedves Támogatóink!

Ismét eltelt egy esztendő és újra lehetőség van arra, hogy mindenki a személyi jövedelem adójának 1 %-át nemes célokra fordíthassa.

Kérjük Önöket, hogy adójuk 1 %-át a BÓBITA ÓVODAI EGYESÜLET -nek ajánlják fel.

Az elmúlt évekhez hasonlóan számítunk az Önök felajánlására, melyből minden bevételt a Vépi Vadvirág Művészeti Óvoda fejlesztésére és az oda járó gyermekek kulturális és sporttevékenységeire fordítunk. Az Önök nagylelkű támogatásából és a tagdíjakból befolyt összeg segítségével volt lehetőségünk óvodánk udvarára játszóvárat építetni, a csoport szobák berendezéseit kiegészíteni, fejlesztő játékokat vásárolni, illetve olyan eszközök beszerzését támogatni, melyek óvodapedagógusaink szakmai munkáját nagyban segítik.

Az alapítvány munkatársai semmiféle anyagi juttatásban nem részesülnek, a teljes keretösszeget az óvodára és a gyermekekre fordítjuk.

Bízunk abban, hogy Önök is fontosnak tartják, hogy ez az összeg jó helyre kerülhessen!

Alapítványunk neve:                                   BÓBITA ÓVODAI EGYESÜLET

Számlavezető pénzintézet:                          Nyugat Takarék

Számlaszám:                                                 72700215-10009251

Adószám:                                                      18889916-1-18

Fontos tudnia, hogy a rendelkezés az SZJA 1 %-ról nem kerül Önnek pénzébe!

Ezúton szeretnénk megköszönni azoknak a támogatóknak a nagylelkű felajánlását, akik az elmúlt évek során a Bóbita Óvodai Egyesület részére adományt, illetve személyi jövedelem adójuk 1 %-át felajánlották. Az Ő hozzájárulásuk nélkül mit sem érne a mi munkák!

Kérjük továbbra is támogassák alapítványunkat!

Letöltések
MegnevezésMéret Típus